عمران محاسب

جزوات آزمون های نظام مهندسی و برنامه های محاسباتی عمران برای ماشین حساب های کلاس پد، الجبرا و 5800

قیمت برنامه ها:

با توجه به کیفیت عالی و کارایی همه جانبه برنامه ها و زمانی که برای برنامه نویسی آنها صرف شده، قیمت بسیار مناسبی برای آنها روی مدل های الجبرا و ۵۸۰۰ جهت خریداران عادی در نظر گرفته شده است (صرفا برای مدتی محدود) ارزش واقعی برنامه ها حداقل ۵ برابر مقدار قیمت گذاری شده می باشد و این مطلبی نیست که فقط ما ادعا کنیم بلکه تمامی خریداران برنامه ها همگی به آن اذعان نموده اند. بر همین اساس می باشد که ما با خیالی آسوده، یک هفته Money Back قطعی را برای برنامه ها تضمین می نماییم و بدیهی است در صورت تقاضای خریدار، از لحاظ قانونی، اخلاقی و شرعی خود را ملزم به پس گرفتن برنامه ها و بازگشت کامل وجه پرداخت شده می دانیم. شما با تهیه این برنامه ها می توانید طیف وسیعی از انواع مسائل محاسباتی پیچیده را طبق آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان به آسانی و با دقت و سرعت بسیار بالا حل نموده و به میزان شگفت انگیزی در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

طرح هدیه اختصاصی و طرح تخفیف ویژه برای آزمون محاسبات نظام مهندسی اسفند ۱۳۹۸:

هدیه: به همه خریداران برنامه ها، ۳ جلد سالنامه رومیزی بسیار نفیس مربوط به سال ۱۳۹۹ از طرف گروه مهندسی بهین سازان (عمران محاسب) اهدا خواهد شد.

 

قیمت برنامه ها برای ماشین حساب ۵۸۰۰: ۹۰۰ هزار تومان (۵۰۰ هزار تومان فقط تا ۲۰ اسفند ۹۸)

قیمت برنامه ها برای ماشین حساب الجبرا: ۹۰۰ هزار تومان (۵۰۰ هزار تومان فقط تا ۲۰ اسفند ۹۸)

قیمت برنامه ها برای ماشین حساب کلاس پد: موجود نیست

 

کارایی و مزایای خرید برنامه های عمران محاسب (کلیک کنید)

 

قیمت برنامه ها (+خرید دستگاه اصل FX-5800P) برای مدل ۵۸۰۰: ۱٫۳۰۰ هزار تومان (۹۰۰ هزار تومان)

قیمت برنامه ها (+خرید دستگاه اصل ALGEBRA FX 2.0 PLUS) برای مدل الجبرا: توقف تولید

قیمت برنامه ها (+خرید دستگاه اصل ClassPad 330 PLUS) برای مدل کلاس پد: موجود نیست

 

کاملترین بسته نرم افزاری برنامه های محاسباتی عمران به طوری که بسیاری از سوالات محاسباتی آزمونهای ادوار گذشته با برنامه های ما قابل پاسخ بود. آمار قبولی بالا و رضایت مشتریان، اعتبار ماست! جهت مشاهده تعدادی از سوالات ادوار اخیر منجمله سوالات آزمون دوره قبل، راهنما را مشاهده کنید. دقت، کیفیت و سرعت عمل واقعی را با عمران محاسب تجربه کنید. (دانلود راهنمای برنامه ها)

 

ماشین حساب 5800